Zaproszenie do projektu Eduscience

Wiele razy pytaliście czy jest możliwość wzięcia udziału w lekcjach o Polskiej Stacji Polarnej na Spitsbergenie i Arktyce. Teraz jest już taka możliwość, ponieważ program Eduscience jest otwarty dla każdego.

Od września tego roku do marca 2015 trwa okres upowszechniania projektu Eduscience, przy którym mam niebywałą przyjemność nadal pracować. Oznacza to, że o ile wcześniej tylko 250 szkół z całej Polski mogło brać w nim udział, tak teraz wszystkie zasoby na platformie e-learningowej wraz z transmisjami, a także wycieczki do obserwatoriów PAN są dostępne dla każdej szkoły.

Co należy zrobić, aby przystąpić do projektu Eduscience?

Wystarczy się zarejestrować na platformie Eduscience pod tym adresem. W zakładce „Transmisje” znajdziecie lekcje prowadzone przez pracowników PAN, w tym również moje. Warto się też zapoznać z opracowanymi przez nas materiałami różnego typu z dziedziny nauk przyrodniczych i ścisłych.

Oprócz tego zachęcam do uczestnictwa w wycieczkach do Muzeum Geologicznego w Krakowie, gdzie również prowadzę warsztaty (więcej informacji tutaj) oraz śledzenia portalu eduscience.pl. bo w projekcie dzieje się wiele ciekawych rzeczy 😉

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.