Asine dzieło

Urodziny Dagi

Czas szybko leci i tak jakoś te 29 urodziny zastały mnie w kolejnym nietypowym miejscu. Kto by przypuszczał, że po takiej rocznicy spędzonej na dalekiej Północy, trafi się podobna – tym razem na Południu.

Świętowanie zaczęło się już w sobotę – po południu wróciliśmy z terenu nieco zmęczeni i przemoczeni, ale na szczęście mieliśmy trochę czasu, żeby doprowadzić się do porządku, bo, jak pewnie pamiętacie, sobota to dzień, w którym legalnie można zrobić imprezę w Stacji (z czego oczywiście regularnie korzystamy).

Tak więc zupełnie niczego nie podejrzewałam, a tu okazało się, że nie dość, że cała grupa potajemnie przygotowała dla mnie imprezę urodzinową, to jeszcze Asia upiekła wspaniały tort z pingwinami, foką (zwierzaki robił Sylwek jakimiś swoimi pokątnymi metodami) i galaretką imitującą morską toń z białymi górami lodowymi (swoją drogą jestem ciekawa kiedy i jak Asia go przygotowywała, bo przecież stale kręcę się po kuchni i magazynach).

Dostałam wspaniałe prezenty – kartkę z foką (foczy motyw obowiązkowo musiał być), gadżety z logo Stacji i sporo słodyczy (w tym wspaniałego pingwina z czekolady, którego własnoręcznie zrobiła Marta z Adamem). Fajnie się starzeć w takich miłych okolicznościach 🙂

Nie zabrakło też smacznego jedzenia, dobrej muzyki, tańca i oczywiście wspaniałego nastroju!

Focza kartka z życzeniami

W miarę mądrze

I w miarę niemądrze

Pingwinek od Marty i Adama

Pingwinek od Marty i Adama

Jeszcze przed imprezą

Asine dzieło

Asine dzieło

Aż żal kroić takie cudo

Niespodzianka!

I życzenia

Aby nie pozostać dłużną, we wtorek, 8 grudnia, czyli w dzień moich urodzin, zaprosiłam wieczorem wszystkich na małe co nieco i przy okazji opowiedziałam trochę o sobie, pokazałam parę filmów z występów tanecznych i kontynuując tym samym inspirującą tradycję zapoczątkowaną przez Martę na Polar Pioneerze, która podobną prezentację przygotowała w związku ze swoimi urodzinami.

Życzeń dostałam mnóstwo, za które ogromnie dziękuję! Wszystkie chwytały za serce, jedno z nich szczególnie mnie ujęło, do tego stopnia że aż zacytuję fragment:

Mam nadzieję, że po powrocie z wyprawy odkryjesz trzecie koło podbiegunowe Ziemi, na którym będziesz żyła jak różowy ślimak, wolno i dokładnie, mając czas na wszystko.

A oto i ów ślimak:

Prezent urodzinowy od Sylwka

Prezent urodzinowy od Sylwka

Pin It

4 komentarze do “Urodziny Dagi

  1. … nietuzinkowi ludzie świętują urodziny w nietuzinkowym miejscu…
    Jeszcze raz życzę Ci spełnienia reszty marzeń- jakiekolwiek są zwariowane i niebanalne …

  2. najlepsze zyczenia urodzinowe! 29 lat to piekny wiek, a mnostwo kolejnych, rownie pieknych jeszcze przed Toba! wszystkiego dobrego, kolejnych zwariowanych pomyslow oraz sil i szczescia, by mozna bylo je realizowac! Baw sie dobrze na „koncu swiata”, pozdrow ode mnie Piotrka i reszte ekipy, mocno sciskam, krzysiek (od Ani z LR) 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.