Czapka na głowę, podziękowania na ścianę

Pożegnania…

… które cały czas trwają! Jesteście niesamowici w swoich pomysłach i pozytywnych życzeniach, które od Was otrzymujemy. Serdecznie dziękujemy każdemu z Was z osobna za taką porcję pozytywnej energii!

Tak żegnaliśmy się 3 lata temu. W piątek ja i Piotrek zakończyliśmy pracę u dotychczasowych pracodawców i pożegnaliśmy się z osobami, z którymi pracowaliśmy przez ostatni czas. Wierzcie, nie było łatwo. Ale życzenia, które wtedy otrzymaliśmy jeszcze przez długi czas pozostaną w naszych głowach.

Nie ma dnia, żeby ktoś nas nie odwiedzał, nie dzwonił czy pisał – a to wszystko w gorączkowej atmosferze przygotowań do wyjazdu. Dostaliśmy od Was zupki w proszku na czas głodu, ciepły szalik i czapkę, grę planszową, białoruską laleczkę podróżniczkę na szczęśliwą podróż i masę innych rzeczy. A nasza szyba w salonie pokryła się niesamowitymi przejawami radosnej, pozytywnej twórczości.

Arcydzieło koleżanek, z którymi gram w siatkówkę

Arcydzieło koleżanek, z którymi gram w siatkówkę

Czapka na głowę, podziękowania na ścianę

Czapka na głowę, podziękowania na ścianę

W mieszkaniu dosłownie wszędzie piętrzą się stosy rzeczy do spakowania, a beczki czekają w gotowości na jutrzejsze pakowanie.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.