Lekcje ze Stacji Arctowskiego cz. II

Do końca marca będzie można uczestniczyć w naszych lekcjach ze Stacji. W najbliższym czasie panujemy jeszcze 3 transmisje.

O tym, skąd się wziął pomysł na prowadzenie zajęć edukacyjnych możecie przeczytać w jednym z poprzednich wpisów. Na razie ze względów organizacyjnych grafik transmisji mamy zaplanowany do końca marca; jeśli uda się w innym czasie kontynuować te działania, z pewnością się o tym dowiecie.

Aktualnie możecie się zapisywać na transmisje dla II, III i IV etapu edukacyjnego. Choć myślę, że ostatnia lekcja z pewnością będzie ciekawa również dla uczniów z klas I-III podstawówki (już ja się o to postaram). Informację o zapisach znajdziecie tutaj.

Największą radością płynącą z tych lekcji są dla mnie wypowiedzi uczniów w materiale o naszych transmisjach, który na dniach został wyemitowany w telewizji (tutaj możecie go obejrzeć). Kiedy ja byłam w wieku tych dzieciaków nawet nie marzyłam o udziale w takich lekcjach. Ba, ja nawet nie wiedziałam, że istnieje taka stacja polarna, a granice mojego dziecięcego świata tak daleko nie sięgały. Tym bardziej się cieszę, że nasze zajęcia mogą być dla nich inspiracją, żeby robić fajne rzeczy w życiu 😉

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.